+41 445 863 644 / +48 600 920 920 smrts.motoexpert@gmail.com

Wypadek samochodowy w Szwajcarii

Rzeczoznawcy Samochodowi i Eksperci pomogą po wypadku drogowym w Szwajcarii. PORADA TECHNICZNO-PRAWNA GRATIS !

KALKULACJA SZKÓD PO WYPADKACH NA TERENIE SZWAJCARII

 

Kalkulacja szkód po wypadkach na terenie szwajcarii .

Rzeczoznawcy Samochodowi w Szwajcarii w Genew, Bazylea, Vaud, Berno,Zurych, Lucerna, Sankt Gallen, Ticino, Berno .

Działająca na terenie całej Szwajcarii w Genew, Bazylea, Vaud, Berno,Zurych, Lucerna, Sankt Gallen, Ticino, Berno ., a w szczególności w Szwajcarii w Genew, Bazylea, Vaud, Berno, Zurych, Lucerna, Sankt Gallen, Ticino, Berno .siec rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT, od wielu lat zajmuje się kalkulacją szkód samochodów uszkodzonych w wyniku zdarzenia drogowego na terenie szwajcarii.  Dzięki współpracy z licznymi ekspertami obecnie świadczą kompleksowe usługi dla poszkodowanych nie z ich winy w wypadkach lub kolizjach samochodowych na terenie szwajcarii.

Co nam daje kalkulacja szkód bezpośrednio po wypadku  jeszcze na terenie szwajcarii?

Nieliczni zdają sobie sprawę że istnieje przeważnie możliwość skorzystania z pomocy polskojęzycznego rzeczoznawcy samochodowego bezpośrednio po wypadku jeszcze na terenie szwajcarii, bez konieczności uciążliwego transportowania uszkodzonego pojazdu, do Polski.

Mamy możliwość jeszcze na terenie szwajcarii rozpocząć proces naprawy naszego samochodu oraz zlecić wykonanie kalkulacji szkód polskojęzycznemu rzeczoznawcy samochodowemu sieci MOTOEXPERT. Korzystając na tym:

Po pierwsze unikniemy bariery językowej jeżeli w sposób niewystarczający znamy język niemiecki, po drugie  zaoszczędzimy czas i nie będziemy musieli przewozić nasz uszkodzony pojazd do Polski czy Niemiec, ponadto możemy mieć pewność, że wykonana przez rzeczoznawcę z  MOTOEXPERT kalkulacja szkód będzie dokonana w nienaganny sposób , ponieważ nasi eksperci dzięki wieloletniemu doświadczeniu –  kalkulacje szkód dokonują w sposób bardzo dokładny i staranny oraz bez  stronniczy, ponieważ rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT nie są związani żadnym towarzystwem ubezpieczeniowym.  

Warto zwrócić uwagę na fakt iż dokonana na terenie szwajcarii kalkulacja szkód, również dla obywateli Polski, jest dokonana i wyliczana zgodnie z Austriackim czy Niemieckim prawem i wg właściwych stawek co jest niewątpliwie korzystne dla obywateli naszego kraju ulegającym nie z ich winy wypadkom lub kolizjom samochodowym na terenie szwajcarii. Rzeczoznawcy Samochodowi w Szwajcarii w Genew, Bazylea, Vaud, Berno,Zurych, Lucerna, Sankt Gallen, Ticino, Berno .

Kalkulacja szkód wykonana przez niezależnego  rzeczoznawcę samochodowego z  działającej na terenie całej Europy sieci MOTOEXPERT jest dokładna i zawiera wszystkie możliwe elementy. Ponadto na jej podstawie zostanie wypłacone możliwe jaknajwiększe odszkodowanie, dlatego warto skorzystać z naszych usług!

 

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ I PROFESJONALNEJ POMOCY Dla Poszkodowanych w wyniku wypadku samochodowego w szwajcarii!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+41 445 863 644 / +48 600 920 920

25 LAT DOŚWIADCZENIA

DZIAŁAMY 24/7

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ EUROPY

FACHOWA POMOC

Wypadek samochodowy w Szwajcarii

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY W SZWAJCARII

kolizja drogowa w Szwajcarii

JAKO NIEZALEŻNI RZECZOZNAWCY I EKSPERCI SAMOCHODOWI ZAWSZE DBAMY O INTERES NASZYCH KLIENTÓW.

DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU NASZE USŁUGI REALIZOWANE SĄ W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI!

Awaria samochodu w Szwajcarii

NIE WIESZ CZY TWOJA SPRAWA SIĘ NADAJE ABY PRZEKAZAĆ JĄ RZECZOZNAWCY SAMOCHODOWEMU?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ PORADY TECHNICZNO-PRAWNEJ!

Call Now ButtonZadzwoń