+41 445 863 644 / +48 600 920 920 smrts.motoexpert@gmail.com

Wypadek samochodowy w Szwajcarii - ODSZKODOWANIE

Rzeczoznawcy Samochodowi i Eksperci pomogą po wypadku drogowym w Szwajcarii. PORADA TECHNICZNO-PRAWNA GRATIS !

Jak otrzymac odszkodowania za wypadek drogowy w Szwajcarii z OC sprawcy.

Jeżeli zdaży się że zostaniemy poszkodowani w wypadku na terenie Szwajcarii, aby uzyskać należytą fachową i profesjonalną pomoc powinniśmy zwrócić się do Sieć Rzeczoznawców Samochodowych MOTOEXPERT, którzy są gotowi zawsze służyć pomocą poszkodowanym w wypadkach Polakom. Powinniśmy mieć świadomość, że jako poszkodowani mamy prawo do następujących roszczeń:

Zwrotu kosztów naprawy samochodu na podstawie faktury VAT która to została wystawiona przez warsztat samochodowy polski, austriacki czy niemiecki, który to podjął się naprawy naszego samochodu.

Zwrotu kosztów naprawy na podstawie opinii technicznej wystawionej przez rzeczoznawcę ( Aby otrzymać jak najlepsze odszkodowanie warto skorzystać z przeważnie bezpłatnych usług Niezależnego rzeczoznawcy  np. sieci MOTOEXPERT).

Uzyskania odszkodowania które w przypadku szkody całkowitej,pozwoli nam na zakup nowego samochodu o podobnej wartości i parametrach jakie to posiadał nasz uszkodzony pojazd.

Uzyskania odszkodowania za spadek wartości rynkowej naszego samochodu. Możemy również uzyskać zwrot kosztów wystawienia opinii technicznej jeżeli zdecydujemy aby taką opinię wystawił mam niezależny, bezstronny rzeczoznawca samochodowy np. sieci MOTOEXPERT. Koszt opinii technicznej pokrywany jest z ubezpieczenia sprawcy wypadku.

Z polisy sprawcy pokrywany jest również koszt niemieckiego adwokata, którego zadaniem będzie dopełnienie wszelkich formalności związanych z wypadkiem oraz dopilnowanie aby cała należna kwota została nam wypłacona.

Mamy również prawo do otrzymania zwrotu kosztów holowania. W uzasadnionych przypadkach zwracany jest też koszt transportu takiego samochodu do Polski czy Niemiec.

Przysługuje nam też możliwość otrzymania na czas naprawy auta zastępczego lub w przypadku kiedy jest to niemożliwe uzyskanie odszkodowania za straty powstałe w wyniku braku możliwości użytkowania własnego samochodu. Dzieje się tak najczęściej w przypadku kiedy samochód służy nam do pracy zarobkowej a na skutek wypadku jesteśmy tej możliwości pozbawieni a w związku z tym ponosimy straty.

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT służy pomocą poszkodowanym w wyniku wypadku na terenie szwajcarii Polakom w uzyskaniu wszystkich możliwych odszkodowań.

Rzeczoznawcy Samochodowi w Szwajcarii w Genew, Bazylea, Vaud, Berno,Zurych, Lucerna, Sankt Gallen, Ticino, Berno .

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ I PROFESJONALNEJ POMOCY Dla Poszkodowanych w wyniku wypadku samochodowego w szwajcarii!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+41 445 863 644 / +48 600 920 920

Mowimy po polsku, niemiecku, wlosku

PORADA TECHNICZNO-PRAWNA GRATIS !

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ SZWAJCARII

WYCENY SZKOD PO WYPADKU W SZWAJCARII

Wypadek samochodowy w Szwajcarii

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY W SZWAJCARII

kolizja drogowa w Szwajcarii

JAKO NIEZALEŻNI RZECZOZNAWCY I EKSPERCI SAMOCHODOWI ZAWSZE DBAMY O INTERES NASZYCH KLIENTÓW.

DZIĘKI WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU NASZE USŁUGI REALIZOWANE SĄ W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI!

wycena szkod samochodu w Szwajcarii

NIE WIESZ CZY TWOJA SPRAWA SIĘ NADAJE ABY PRZEKAZAĆ JĄ RZECZOZNAWCY SAMOCHODOWEMU?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ PORADY TECHNICZNO-PRAWNEJ!

Zadzwoń